Minimali pirkinių krepšelio suma

10 Eur

Pristatymo kaina Vilniuje ir Kaune

2,49 Eur

Pristatymo kaina Vilniaus ir Kauno rajonuose

3,49 Eur

Prekių pristatymas

 

Mūsų pardavimo ir logistikos sistema užtikrina tai, kad mes galime pateikti prekes Vilniuje ir Kaune ir Kauno rajone – iki pat Jūsų durų!

 

Pristatymo kaina Vilniuje ir Kaune- tik 2,49 € 

Vilniaus rajone ir Kauno rajone-3,49 €  .

Perkant už 30,00 € ir daugiau – pristatymas nemokamas.

Minimali pirkinių krepšelio suma – 10,00 €.

Prekių pristatymo data ir laikas

Pristatymo data priklauso nuo užsakymo laiko ir Jūsų nurodyto pristatymo adreso:

Vilniuje ir Vilniaus rajone: IV nuo 11-19 val

Kaune ir Kaun rajone: III, V nuo 11-19 val

 

Kitos sąlygos:

Jei prekės yra užsakomos po 15 val. tiekimo grafikas yra skaičiuojamas nuo sekančios pristatymo dienos.

 Jei Jūsų nurodytu adresu prekių pristatyti nepavyko, užsakymą kurjeris jums bandys pristatyti sekančią pristatymo dieną pagal tiekimo jūsų adresu tvarkaraštį.

 


Prekių grąžinimas

Jeigu nesate patenkinti pristatytų maisto prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas, kokybe, arba gauta šių prekių komplektacija neatitinka užsakytos komplektacijos, prašau tokias prekes iš karto grąžinti jas pristačiusiam Mikrozalumynai.lt atstovui (kurjeriui).

Tuo atveju, jeigu pastebėjote, kad pristatytos nekokybiškos prekės arba prekių komplektacija neatitinka užsakymo sąlygų Mikrozalumynai.lt atstovui (kurjeriui) jau išvykus, prašome ne vėliau kaip per 24 valandas nuo prekių pristatymo laiko apie tai infoikozalumynai.lt telefonu: 8 69444410514 ar el. paštu: info@mikrozalumynai.lt ir tiksliai išdėstyti situaciją. Jeigu apie nekokybiškas arba neatitinkančias užsakymo sąlygų prekes Pirkėjas praneša praėjus daugiau nei 24 valandoms nuo prekių pristatymo laiko, Mikrozalumynai.lt neįsipareigoja Pirkėjo skundo spręsti Pirkėjo naudai.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.

Jei dėl sveriamų produktų svorio paklaidos gavote prekių už mažesnę sumą, nei sumokėjote, skirtumą ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo pristatymo dienos Jums grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes.

.